הובלות ומעבר דירות במחיר הוגן

 

זקוקים לפתרונות הובלה מהירים לכל רחבי הארץ? אנו נדאג ליישם זאת עבורכם ביעילות, בקלות וללא כל קושי. אנו נדאג ליישום הובלות גדולות כקטנות, משרדים לצד בתים קטנים או בתים מודולריים בהם גרה משפחה. מפנים גם דירות בתוך בניינים מהקומות הגבוהות והנמוכות. השירות נעשה בהתאמה אישית מול הלקוח – בהתאם למיקום הדירה, העיר בה היא נמצאת וסוג הציוד שצריך לפנות בפועל.

 

יצירת קשר ראשוני על ידי הלקוח

 

כאשר הלקוח יוצר קשר ראשוני עליו לספק כמה שיותר פרטים על ההובלה: מהיכן מתבצעת ההובלה, מה צריך על מנת לספק את השירות: האם יש ציוד כבד להובלה כמו פסנתר, מקרר או מזנון? היכן הדירה ממוקמת? אם היא ממוקמת בקומה גבוהה מאד, ייתכן וצריך מנוף או בימת הרמה לשם מימוש ההובלה. ביצירת הקשר הראשונית – חברת ההובלות תדע בדיוק מה הלקוח צריך על מנת לממש למענו הובלה מנצחת שתענה על כל צרכיו התפעוליים.

 

קביעת המחיר בהתאם לנתונים

 

המחיר ייקבע בהתאם לסוג התכולה שצריך לפנות, מיקום הדירה ביחס למרחב האזורי: עיר, מושב, קיבוץ, מקום קל להגעה, קשה להגעה וכד'. קביעת המחיר היא גם בהתאם למיקום הדירה בבניין: קומה ראשונה, או חמישית עושה את ההבדל מבחינת מחיר. כמובן שגם למרחק הנסיעה מהמוצא ליעד יש חלק בקביעה של המחיר. לבסוף, ניתן יהיה לשלם על כל השירותים במעמד ההובלה.

 

ביצוע ההובלה בפועל

 

במהלך ביצוע ההובלה, מומלץ לתת למובילים לעבוד באין מפריע, תוך יישום כללי עבודת צוות כנדרש וכמצופה מהם. העובדים יוציאו מן הדירה את כל סוגי התכולות הנדרשות, יפרקו מה שצריך, יעטפו בעזרי הובלה חיוניים כמו ניילוני הגנה משברים, ניילונים נצמדים וחבלים שונים לקשירת החבילות שלכם. תכולה כבדה מועדת לפורענות תינצר במשאית ההובלה בלי יכולת לזוז. לאחר מכן – כשהכל מועמס על המשאית, תתחיל תנועה ליעד ההובלה, בהובלת הלקוח. חשוב שהלקטוח יבחר מסלול הגיוני, בלי כשרים וסמטאות על מנת שהמשאית תוכל להיכנס בקלות לכל מקום.

 

עבודה באתר היעד

 

באתר היעד תסייע החברה לפרוק את הציוד. לבסוף – ייגבה המחיר כפי שסוכם בטלפון. כפי שהובטח – אנו באים לקראת הלקוח בכל תחום, נכונים להתגמש במחיר, ולשרתו כנדרש על מנת שיחזור אלינו גם בעתיד.

 

 
 
 
 

לגלישה באתר בגרסת האינטרנט