מדריך מקוצר להובלות בתים

 

כאשר אנו מובילים בתים, חשוב מאד לקחת בחשבון מספר ניואנסים חשובים. בראש ובראשונה, לבחור את חברת ההובלות כייאה להיקף התכולה שלנו: יש חברות הובלות הדוגלות בהובלות קטנות בלבד ויש חברות המתמחות בהובלות הגדולות יותר. בנוסף, מומלץ לוודא שהחברה מבצעת את כל שנדרש ממנה בתור חברה קבלנית: העמסה זהירה של התכולה שלכם, ניקיון באתר המוצא והובלה זהירה לבית החדש שלכם. יישום כל אלו מעיד כי החברה שחשבתם להשכיר היא חברה מקצועית שמומלץ להיעזר בה גם בעתיד.

 

העמסת הציוד באתר המוצא

 

העמסת הציוד באתר המוצר מחייבת מומחיות אשר חשוב מאד לדעת ולהכיר. את הציוד השביר לש לאחסן בניילוני הגנה משוריינים ייעודיים, ולשים בארגז עם הטבעת המילה FRAGILE על מנת שידעו שמדובר בארגז שביר. גם אם אתם אורזים עבור חברת הובלות חשוב שתכתבו לה את זה כדי שידעו לטפל בה בעדינות. בכל הקשור לציוד בינוני וגדול, עשו מה שנדרש על מנת לאפשר למובילים נגישות קלה אליו ללא מכשולים מיותרים. חברת ההובלות צריכה לטפל בהתקנים נפתחים כמו ארונות, פסנתרים עם מגשים ומגירות באמצעות נייר נצמד המונע פתיחה וטריקה בזמן הנהיגה.

 

נקיון באתר המוצא

 

נקיון באתר המוצא חשוב מאד על מנת להשאיר רושם טוב, לא לספוג קיתונות של רותחים מהדייר החדש או מבעל הבית, ולקחת בחשבון, למעשה, שהחברה היא אתם מבחינה זו. אם החברה לא תנקה, מבחינת בעלי השטח אתם אשמים ולא היא. לכן, חשוב להבהיר את זה להנהלה עוד בטלפון שכל חתיכת נייר צלופן, ניילון או ארגז שנופל חייב להתפנות מהשטח ולהתנקות.

 

נהיגה והובלה זהירה ליעד

 

חשוב שהנהגים של ההובלות יסעו אחריכם ולא יהיו "עצמאיים בשטח". מנגד, זו אחריות שלכם לקחת אותם בזהירות, ללא מנהרות או כבישים שהמהימנות שלהם לנהגי משאית מוטלת בספק, ואם בטעות עשיתם זאת, אל תקחו סיכון ותיכנסו למנהרה: סובבו את ההגה, עשו פרסה ומצאו דרך אחרת. מומלץ לעבוד עם GPS שייחפש לכם דרך חלופית. המובילים שלכם צריכים להיות ממושמעים ולהיצמד אליכם בכל מהלך הנהיגה. כמובן שאם יש מוביל שגם בקיא בדרכים ומציע מסלול יעיל שאינכם יודעים עליו, שווה להקשיב, אולי זה הפתרון שיוביל אתכם ליעד הסופי.

 
 
 
 

לגלישה באתר בגרסת האינטרנט