מדריך מקוצר להובלות לעסקים

 

על מנת להוביל את התכולה שלכם כבעלי עסקים – תידרשו לשכור את שירותיה של חברת הובלות מובילה בתחומה אשר תדאג לכל מחסורי ההובלה שלכם. בחברה שכזו יקחו אתכם ברצינות, יספקו לכם מחיר טוב עבור ההובלה המוזמנת, ויספקו שירות שהוא 100% מקצועיות ו- 0% גביית כסף שלא לצורך. כיצד תדעו שזהו אכן השירות שהזמנתם? פשוט מאד: לגזור ולשמור.

 

מצאתם חברת הובלה? שתפו את השאלות הבאות עם לקוחות קודמים

 

* האם החברה ניקתה אחריה באתר המוצא?

 

* האם החברה עמדה בזמני ההגעה וסיום העבודה?

 

* האם החברה עבדה במרץ?

 

* האם אנשי ההובלה בזמן העבודה היו שירותיים מספיק?

 

על השאלות הללו תזכו לתשובות מידיות, כי מי שקיבל יחס טוב והובלה ברמה גבוהה יזכור זאת, ומי שלא – יזכור זאת עוד יותר טוב, ולכן מה שתשמעו בפורומים באינטרנט זה כנראה האמת על אותה חברה. אנו ממליצים לא לאשר אף עבוה לאף חברה לפני שבדקתם את הסוגיות הללו וזכיתם ל- "כן" בכולן.

 

בזמן ההובלה - עצות עשה ואל תעשה

 

אפשר למובילים לסיים את כל העמסת התכולה. אל תיקח אותם בכביש שיש לך ספק לגבי עבירותם: לא במנהרות נמוכות, לא בגשרים שגובהם מוטל בספק. סעו רק בכישים פתוחים לגמרי והימנעו מאי נעימות מיותרת. בנוסף, אל תדבר על טיפ עם אף מוביל תוך כדי עבודה. זה צריך להיות משהו שהמוביל מרוויח ביושר ולא משהו שהוא מובן מאליו.

 

ודאו שהחפצים שלכם שמורים

 

ודאו כי נייר צלופן או נייר הגנה הוצמדו למגירות ולארונות להם למניעת פתיחת פתאום בהובלה. ודאו שהמארזים השבירים טופלו כראוי והוצמדה עליהם תווית FRAGILE. בנוסף, ודאו שהחפצים נערמים כמו שצריך, מורדים לקומת הקרקע כנדרש, ובגדול – ענו לעצמכם על השאלה האם החברה מטפלת בכפפות של משי בחפצים שלכם, כנדרש ממנה, ולא הולכת למהלכים חפוזים מדי שעלולים לעלות לכם בשבברים ובלאי.

 

המליצו לחברים על החברה

 

אם התרצתם מהיחס שקיבלתם בחברה, המליצו עליה לחבריכם הקרובים, שתפו אותם במסקנות שלכם ועשו זאת בצורה מדויקת וממוקדת כי לא כל לקוח יחשוב בהכרח כמוכם. לכן, חשוב להעביר את האינפורמציה וההתרשמות המדויקת שלכם מאותה חברה בטרם תתנו את המלצתכם הסופית.

 
 
 
 

לגלישה באתר בגרסת האינטרנט