הובלת פסנתרים

 

כאשר אנו מתכננים להוביל פסנתרים, שלא נוכל לעשות זאת בעצמנו. גם כאשר קונים פסנתר יד ראשונה, הספק מחויב לשלוח סבלים לביתכם, מכיוון שזו הדרך היחידה להכניס את המוצר הכבד הביתה. גם אנו בחברת א א מובילים יודעים כי הובלה איכותית היא הובלה שמאפשרת לכם לשנע כל חפץ או ציוד ממקום למקום, כולל ציוד כבד כמו פסנתרים. אנו מבצעים הובלות פסנתרים מכל נקודה בארץ על הצד הטוב ביותר. צוות המובילים שלנו מיומן בהובלות תכולת בית כבדה, ומבטיח לכם יום מעבר קל ובטוח לכל סוגי הציוד הכבד.

 

הובלת פסנתר עם מנוף

 

אנו מובילים פסנתרים באמצעות מנופים, במידה ומיקום הדירה גבוה ולא מאפשר הובלה במדרגות. כל ההובלות לציוד כבד מתבצעים עם מנופים עם הצוות המיומן של א א מובילים.

 

הובלת פסנתר ידנית עם צוות המובילים שלנו

 

המובילים שלנו ירימו או יורידו עבורכם את הפסנתר, ויסחבו אותו בחדר המדרגות עד להעמסתו במשאית. יצוין כי השיטה לא מתאימה בכל בית, ואנו נבחן מהו רוחב הכלי ומהו רוחב המפתן הן בדירת המקור והן בדירת היעד. 

 

כיוון לאחר ההובלה

 

על אף כי מדובר בצוות מקצועי שלא רק יוצא ידי חובה אלא באמת ובתמים יודע איך לשמור לכם על הפסנתר, בכל זאת בתנאי חום וקור שבחוץ אי אפשר לדעת באמת מה עבר על הכלי הרגיש. מומלץ להזמין מכוון פסנתרים JUSU IN CASE, על מנת שיבחן את הפטישים, המיתרים והמגע של הקלידים, ובמידת הצורך יתקן מה שצריך.

 

צוות א א מובילים כאן לרשותכם להובלה בטוחה וקלה של פסנתרים וציוד כבד. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

 
 
 
 

לגלישה באתר בגרסת האינטרנט